Tooltip Ckeditor (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Other
de: Weitere

en: Edit Link
de: Link bearbeiten

en: Add link
de: Link hinzufügen

en: Edit link
de: ‚Bearbeiten‘-Link
