Tooltip Ckeditor (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Other
fi: Muu

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä
