Tooltip Ckeditor (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save
pt: Guardar

en: Other
pt: Outro

en: Edit Link
pt: Editar ligação

en: Add link
pt: Adicionar ligação

en: Edit link
pt: Editar ligação

en: Tooltip
pt: Dica
