Tooltip Ckeditor (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Other
sv: Övriga

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering
