Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Other
fr: Autre

en: Edit Link
fr: Lien de modification

en: Add link
fr: Ajouter un lien

en: Edit link
fr: Lien de modification

en: Tooltip
fr: Info-bulle
