Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Other
pl: Inne

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Tooltip
pl: Dymek
