Tooltip Taxonomy (2.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове

en: Text formats
bg: Входни формати
