Tooltip Taxonomy (2.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: ID
eo: Identigilo

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj

en: - Select an existing field -
eo: - Selektu ekzistantan kampon -
