Tooltip Taxonomy (2.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
lt: Tarpu atskirtas sąrašas HTML žymių kurios yra leidžiamos. Neleidžiamos žymės pašalinamos.
