Tooltip Taxonomy (2.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke

en: - Select an existing field -
nn: - Vel eit eksisterande felt -
