Tooltip Taxonomy (2.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Allowed HTML tags
cy: Tagiau HTML a ganiateir

en: Text formats
cy: Fformatiau testun
