Tooltip Taxonomy (2.1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Allowed HTML tags
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML ཡི་མཚན་བྱང

en: - Select an existing field -
bo: གནས་ཡོད་ཀྱི་གནས་ཁོངས་ཤིག་འདེམས

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
bo: སྟོང་མཐེབ་ཀྱིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་ནང་ཚན་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML་རྟགས་མཆན་གྱི་མིང་ཐོ། སྤྱོད་མི་ཆོག་པའི་རྟགས་མཆན་དག་ནང་དོན་ནས་བསུབ་རྒྱུ་ཡིན།
