Tooltip Taxonomy (2.1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Allowed HTML tags
bs: Dozvoljeni HTML tagovi

en: - Select an existing field -
bs: - Izaberite postojeće polje -
