Tooltip Taxonomy (2.1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Allowed HTML tags
da: Tilladte HTML-tags

en: %label has been deleted.
da: %label er blevet slettet.

en: Allowed HTML Tags
da: Tilladte HTML tags

en: - Select an existing field -
da: - Vælg et eksisterende felt -

en: Text formats
da: Tekstformater

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
da: En liste med tilladte HTML-koder (tags) adskilt af mellemrum. Alle andre koder fjernes fra indholdet.
