Tooltip Taxonomy (2.1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Text formats
fil: Mga format ng teksto
