Tooltip Taxonomy (2.1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត

en: - Select an existing field -
km: - ជ្រើស​វាល​ដែល​មាន​ស្រាប់​ -

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
km: បញ្ជី​ដែល​ញែក​ដោយ​ការ​ដក​ឃ្លា​របស់​ស្លាក HTML ដែល​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​មាតិកា​របស់​ធាតុ​មតិ​ព័ត៌មាន ។ ស្លាក​ដែល​មិន​បាន​អនុញ្ញាត ត្រូវ​បាន​ដក​ចេញ​ពី​មាតិកា ។
