Tooltip Taxonomy (2.1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Allowed HTML tags
ml: അനുവദനീയമായ HTML ടാഗുകള്‍
