Tooltip Taxonomy (2.1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Allowed HTML tags
mn: Зөвшөөрөгдөх HTML кодууд

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
