Tooltip Taxonomy (2.1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Allowed HTML tags
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ HTML ਟੈਗ
