Tooltip Taxonomy (2.1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette
