Tooltip Taxonomy (2.1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: About
gl: Información

en: - Select an existing field -
gl: - Selecciona un campo existente -

en: Text formats
gl: Formatos do texto

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
gl: Unha lista separada por espazos das etiquetas HTML permitidas no contido dos artigos das canles. As etiquetas non permitidas son eliminadas do contido.
