Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Negate
am: አሉታዊ
