Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Allowed HTML tags
ast: Permítense etiquetes HTML
