Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: ID
az: İD

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Negate
az: İnkar et

en: About
az: Haqqında

en: Bundles
az: Paketlər

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: View modes
az: Baxış rejimləri
