Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Negate
et: Eita

en: About
et: Programmist

en: Bundles
et: Kogumid

en: - Select an existing field -
et: - Vali olemasolev väli -

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
et: Tühikutega eraldatud HTML elementide nimistu, mida kuvatakse voo sisuosas. Keelatud elemendid eemaldatakse sisust.

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: View modes
et: Kuvarežiimid
