Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: ID
eu: IDa

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select an existing field -
eu: - Existitzen den eremua hautatu -

en: Text Formats
eu: Testu formatuak
