Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: About
gu: વિશે
