Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Negate
he: שלילי

en: About
he: אודות

en: - Select an existing field -
he: - בחירת שדה קיים -

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: View modes
he: מצבי תצוגה
