Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: ID
hi: आईडी

en: Allowed HTML tags
hi: स्वीकृत एच.टी.एम.एल. टैग

en: Negate
hi: नकारना

en: About
hi: के बारे में

en: Bundles
hi: बंडल

en: Text Formats
hi: पाठ प्रारूपों
