Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Allowed HTML tags
is: Leyfileg HTML tög

en: About
is: Um
