Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Allowed HTML tags
ku: تاگەکانی هـ.ت.م.ل. ـی ڕێگاپێدراو

en: About
ku: دەربارە

en: - Select an existing field -
ku: - خانەیەکی هەبوو دەسنیشان بکە -

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
