Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Negate
lv: Nolieguma

en: About
lv: Par

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Allowed HTML Tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
lv: Ar atstarpēm atdalīts HTML tagu saraksts, kas atļauts plūsmas vienumu saturā. Neatļautie tagi tiks izņemti no satura.

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: View modes
lv: Skatu režīmi
