Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Allowed HTML tags
mr: HTML च्या उपयोगाची अनुमती

en: Negate
mr: रद्द
