Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
