Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: About
ne: बारेमा

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू
