Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: %label has been deleted.
nl: %label is verwijderd.

en: About
nl: Over

en: Bundles
nl: Bundels

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
nl: Een lijst van HTML-tags die in feed-items zijn toegestaan. De HTML-tags scheiden met spaties. Niet toegestane tags worden verwijderd.

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: View modes
nl: Weergavemodi
