Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Text Formats
ps: متن بڼې
