Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Negate
sk: Negácia

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: About
sk: Informácie o

en: Bundles
sk: Zväzky

en: - Select an existing field -
sk: - Zvoľte existujúce pole -

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
sk: Zoznam HTML tagov oddelených medzerou, ktoré sú povolené v obsahu položiek kanálu správ. Zakázané tagy budú z obsahu odstránené.

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
