Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Allowed HTML tags
sq: Tags e lejuar HTML

en: About
sq: Informacione

en: - Select an existing field -
sq: - Zgjidh një fushë ekzistuese -
