Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Negate
sr: Негација
