Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Allowed HTML tags
te: ఈ HTML ట్యాగులు అనుమతిస్తాం

en: About
te: గురించి
