Tooltip Taxonomy (2.2.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: ID
ur: شناخت

en: Allowed HTML tags
ur: جائز ایچ ٹی ایم ایل ٹیگز

en: Negate
ur: نفی
