Tooltip Taxonomy (2.1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: About
ca: Detalls

en: Allowed HTML Tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: - Select an existing field -
ca: - Seleccioneu un camp existent -

en: Text formats
ca: Formats de text

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
ca: Una llista separada per espais d'etiquetes HTML permeses en el contingut dels elements del canal. Les etiquetes no permeses se separen del contingut.

en: View modes
ca: Modes de visualització
