Top 10 Google News (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Country
fa: کشور

en: Custom
fa: سفارشی

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Installation
fa: نصب

en: About
fa: درباره
