top 10 google news (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Country
fr: Pays

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Requirements
fr: Exigences

en: About
fr: À propos
