Top 10 Google News (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Country
tr: Ülke

en: Custom
tr: Özel

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: About
tr: Hakkında
