Top 10 Google News (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Country
hu: Ország

en: Custom
hu: Egyéni

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Installation
hu: Telepítés

en: About
hu: Leírás

en: Footer Block settings
hu: Lábléc blokk beállításai
