Top 10 Google News (2.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Country
ca: País

en: Other
ca: Altres

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Installation
ca: Instal·lació

en: About
ca: Detalls

en: Google API Key
ca: Clau API de Google
