Top 10 Google News (2.1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Country
id: Negara

en: Other
id: Lainnya

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Installation
id: Pemasangan

en: About
id: Tentang
