Top 10 Google News (2.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Country
it: Paese

en: Other
it: Altro

en: Requirements
it: Requisiti

en: Installation
it: Installazione

en: About
it: Informazioni
